66 Fåtöljer 1 par, 1970-1980 tal

9561a_8dc855a53f76eac_med.jpeg
  • 9561a_8dc855a53f76eac_sm.jpeg
  • 9561b_8dc855a564b91b8_sm.jpeg
  • 9561c_8dc855a582724d5_sm.jpeg
  • 9561d_8dc855a59b47d91_sm.jpeg
  • 9561e_8dc855a5ba26c98_sm.jpeg

Klädsel original.

  • Condition:Bruksslitage. Trä med nötskador. Slitage i klädsel.
  • Dimensions:Sitthöjd 46 cm, rygghöjd 116 cm, B 65 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK