79 Vas nysilver, Jugend, 1800-1900 tal

8752a_8dc6de13d2e6b1a_med.jpeg
  • 8752a_8dc6de13d2e6b1a_sm.jpeg
  • 8752b_8dc6de13ed8059f_sm.jpeg
  • 8752c_8dc6de140de82c4_sm.jpeg
  • 8752d_8dc6de142b54a5d_sm.jpeg
  • 8752e_8dc6de1446135c2_sm.jpeg
  • 8752f_8dc6de1461872c6_sm.jpeg
  • 8752g_8dc6de147f621bc_sm.jpeg
  • 8752h_8dc6de149ffe673_sm.jpeg
  • 8752i_8dc6de14c256195_sm.jpeg
  • 8752j_8dc6de14e1df903_sm.jpeg
  • 8752k_8dc6de14f894505_sm.jpeg

Stämplad W. Dekor av ekollon. Glasinsats medföljer.

  • Condition:Bruksslitage. mindre nagg i kant.
  • Dimensions: H 27.5 cm, Diameter 14.5 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK
Shipping Fee (from)219 SEK