456 Spegel Gustaviansk stil, 1900-tal

9130a_8dc75b3f8a54516_med.jpeg
  • 9130a_8dc75b3f8a54516_sm.jpeg
  • 9130b_8dc75b3fac4f844_sm.jpeg
  • 9130c_8dc75b3fcdc6235_sm.jpeg
  • 9130d_8dc75b3fec43942_sm.jpeg
  • 9130e_8dc75b4006890ac_sm.jpeg
  • 9130f_8dc75b40232bea9_sm.jpeg

Förgylld gipsram.

  • Condition:Mindre nagg.
  • Dimensions:H 54 cm, B 44 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK