335 Spegel 1900-talets första hälft

9008a_8dc74bb3495f7fe_med.jpeg
  • 9008a_8dc74bb3495f7fe_sm.jpeg
  • 9008b_8dc74bb3662c41f_sm.jpeg
  • 9008c_8dc74bb38ce2bed_sm.jpeg
  • 9008d_8dc74bb3a546f3c_sm.jpeg
  • 9008e_8dc74bb3bf66250_sm.jpeg

  • Condition:Åldersrelaterat slitage.
  • Dimensions:H 48 cm, B 28 cm.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK