514 Plåtburkar, 2 stycken

9188a_8dc78a9e4b3ecfd_med.jpeg
  • 9188a_8dc78a9e4b3ecfd_sm.jpeg
  • 9188b_8dc78a9e6915027_sm.jpeg
  • 9188c_8dc78a9e873c6cc_sm.jpeg
  • 9188d_8dc78a9ea30e692_sm.jpeg
  • 9188e_8dc78a9ec03c347_sm.jpeg
  • 9188f_8dc78a9edf89901_sm.jpeg
  • 9188g_8dc78a9efecc83d_sm.jpeg
  • 9188h_8dc78a9f2260947_sm.jpeg
  • 9188i_8dc78a9f45d2761_sm.jpeg

1st märkt Påels invändigt. H 14 cm, B 34 cm, D 24 cm.

1st H 19 cm, Diameter 24 cm.

  • Condition:Bruksslitage. Bucklor.

Hammer Fee (inc. VAT)50 SEK
Shipping Fee (from)219 SEK