215 Karlskrona matservis, 53 delar
11st mattallrikar, Diameter 25 cm.
11st djupa tallrikar, Diameter 25 cm.
12st förrättstallrikar, Diameter 22 cm.
10st assietter, Diameter 18 cm.
4st karotter.
4st uppläggningsfat.
1st kanna.
- Condition:Bruksslitage. Någon del med nagg.
Hammer Fee (inc. VAT) | 50 SEK |